İK

Home > İK

İnsan Kaynakları

               BİSAR’ın, kuruluşundan bu yana göstermiş olduğu gelişmenin en önemli nedenleri arasında, özverili çalışma, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ve üstün nitelikli personel yapısı yer almaktadır.

               Personelin işe alınması, başka bir göreve atanması ve yükselmesinde tek ölçü, personelin işe uygunluğunu sağlayan yeterliliklerdir. Personele bilgi, yetenek ve yeterliliklerine göre, çalışma koşulları ile yetişme ve gelişme yönünden olanaklar sağlanır. Personel başarıya ulaşmak için özendirilir, bilgi ve görüşünü, mesleki yeterliliğini geliştirme olanakları sağlanır, üstün başarı gösterenler ödüllendirilir. Personele, yaptığı işin önemine uygun, rahat ve güvenli çalışma ortamı sağlanır. Çalışan her kişinin Kurumun önemli bir parçası olduğu kabul edilir. Düzenlenen eğitim programları ile personelin yeni görevlere hazırlanması sağlanır. Personelin dinamizmini korumak ve kazandıkları tecrübeyi artırmak amacıyla rotasyon uygulaması yapılır.

               BİSAR’da çalışan her ferdin kurum kültürünün ve başarısını ayrılmaz ve önemli bir parçası olduğu düşünülür. Personele, kendisini ilgilendiren konularda zamanında ve yeterli bilgi verilir. Personelin görüş, düşünce ve önerilerini idareye bildirmesini kolaylaştırıcı önlemler alınır.Her kademedeki yönetici, personelin çalışma hevesini ve gücünü geliştirici bir çalışma havasının yaratılmasına ve iyi ilişkiler kurulmasına çaba gösterir.

Eğitim İmkânları
               Bisar’da çalışmaya başlayan her personel öncelikle kurumumuzu, ürünlerimizi ve yöntemlerimizi tanımaya yönelik eğitim programlarına tâbi tutulurlar. Devamındaysa meslekî ve teknik bilgilerin verildiği eğitim programlarına yönlendirilirler.
Eğitim programlarının içeriği, personelin mesuliyeti ve kariyer planlaması dikkate alınarak belirlenmektedir.

Sosyal İmkanlar

               Personelimiz arasında dostlukların pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları düzenlenmektedir.

               BİSAR, bilişim ve iletişim teknolojileri (ICT) alanında yerel yönetimlere katma değerli çözümler sunmak üzere kurulmuştur. Yerel Yönetim Çözümleri, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS) ve E-Devlet çözümlerine yeni yaklaşımlarla değer katmakta, yeni yöntem ve sistemler geliştirmektedir. Firmamız alanında uzman, yetkin ve sürekli genişleyen kadrosuyla müşterilerine ‘uçtan uca entegre” ve anahtar teslimi proje/ürün/hizmet/kaynak sağlamaktadır.

BİSAR, vatandaşlarımıza verilen hizmeti daha ileriye taşımak için bilişim dünyasından ihtiyaç duyulan her türlü desteği sunabilecek güce sahiptir.

               BİSAR, Interpo Bilişim 500’de kurulduğu yıldan bu yana yer almış yükselerek yerli yazılım üreticileri klasmanında ilk 35’e yerleşmiştir. Ayrıca Interpo Medya tarafından yapılan çalışmada firmamız en hızlı büyüyen Bilişim üreticisi olan teknoloji şirketleri arasına girmiştir. BİSAR geliştirdiği yenilikçi çözümleriyle yarının beklentilerine bugünden cevap vermenizi sağlıyor. BİSAR çözümleri ulusal ve uluslararası platformlarda çok sayıda ödül almıştır.

  • Kamu Yönetiminde En İyi Uygulama | İçişleri Bakanlığı, Ankara
  • Yerel Yönetimde Mükemmeliyetçilik | Providencia, Şili
  • WeGo World e-Governments Organization | Barselona, İspanya
  • Yeni Girişimcilik Ödülü | Girişimci İş Adamları Vakfı, Cumhurbaşkanı

               BİSAR, T.C Ekonomi Bakanlığının teşvikleri, İhracatçı Birliğinin koordinasyonu ve sektör STK’larının katılımıyla oluşturulan URGE Yazılım İhracatçıları kümesine seçilmiş 41 firmadan bir tanesi olmuştur. Türkiye’nin ilk yazılım ihracatı heyetine sektöründen seçilen tek firma olmanın vermiş olduğu gurur ile çalışmalarımızı devam ediyoruz.

Belediye süreç ve mevzuatlarına hâkim, çıkabilecek sorunlar hakkında tecrübe kazanmış ekibimiz,
hizmet kalitenizi en üst düzeye taşımanıza yardım eder.

Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar, hayırlı çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla…

Sefa KOÇ
Genel Müdür

+ Bültenimize Kaydolun...

Bültenimize Kaydolun...